«Жовті жилети» оголосили мобілізацію в Тулузі


У 22-у підряд суботу протестів «жовті жилети» оголосили Тулузу «столицею» своєї мобілізації. Це перші вихідні після набуття чинності антипротестних законів.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на France.info.

Протести з метою тиску на президента Еммануеля Макрона заплановані в Парижі, Марселі, Ліллі та інших містах. У Тулузі на вулицях буде розгорнуто понад 800 поліцейських і жандармів.

Поліція заборонила проводити акції на Єлисейських полях у Парижі та на перпендикулярних вулицях. Часткові заборони протестів регулярно вводяться з середини березня і стосуються також багатьох інших міст.

За новим законом, за приховування обличчя під час демонстрації можна буде отримати рік у в’язниці і 15 тис. євро штрафу.

A wave of arrests in #Paris by Police with attack dogs. #Acte22 #ActeXXII #Toulouse (Southern France #Occitanie):
Street theatre before the rally: 20k expected#YellowVest #GelbenWesten #GiletsJaunes #YellowVestsUK #ChalecosAmarillos #GiletJaune​ ​#YellowVests #Macron pic.twitter.com/tQN2ZjgawV Об этом сообщает АНТИКОРУПЦИЯ со ссылкой на СМИ.

— XiuXes (@XiuXes) April 13, 2019

Déjà un nombre important de #Giletsjaunes à #Toulouse à trois heures du début de la manifestation. #ActeXXII pic.twitter.com/nAtTVP2sjg

— Julie Philippe (@Julie_Philippe_) April 13, 2019


Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/-zhovti-zhylety-oholosyly-mobilizatsiiu-v-tuluzi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя