7 років за ґратами за постачання наркотиків у виправну колонію

Зловмисникам, які постачали наркотики у виправну колонію, доведеться відсидіти 7 років за ґратами у Львові, — прес-служба прокуратури Львівської області.

Сихівським районним судом м.Львова постановлено обвинувальний вирок стосовно трьох раніше не раз судимих мешканців Львова та області – 43, 39 та 35-річного чоловіків, які організували та здійснювали збут наркотичних засобів у Львівську виправну колонію №48. Об этом сообщает 10svodok.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зазначимо, що обвинувачення у суді підтримували прокурори Львівської місцевої прокуратури №1.


Встановлено, що організували та координували діяльність інших зловмисників засуджені, які відбували покарання у колонії на вул.Хуторівка, 2 у Львові.


Чоловіки телефонували спільникам та давали вказівки. Діяли підпільно та переважно уночі.


Ті ж, у свою чергу, перекидували через паркан колонії наркотики, а натомість – отримували матеріальну вигоду.


Таким способом лиходіям вдалось постачати у колонію «бупренорфін» та «метадон».


Затримали ж одного із них на території внутрішньої забороненої зони дільниці №2 працівники колонії, а того, що за межами – поліцейські. Незадовго викрили і третього.


Так, одному із них суд виніс вирок – 7 років 6 місяців з конфіскацією усього належного йому майна, а двом іншим – 7 років та теж з конфіскацією.


Крім цього, встановлюється причетність інших осіб до вчинення цього злочину.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/7_rokiv_za_gratamy_za_postachannya_narkotykiv_u_vypravnu_koloniyu_315720.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя