У Києві демонтують дитячі майданчики з заліза й бетону

Радянський дитячий майданчик на Троєщині. Фото: interesniy-kiev.livejournal.com Об этом сообщает a3f.in.ua со ссылкой на СМИ.У Києві планують демонтувати всі елементи дитячих майданчиків, які становлять небезпеку, предусім радянські конструкції з заліза й бетону.

Як пише Вечірній Київ, демонтуватимуть також неякісні сучасні майданчики, які встановлювали поспіхом меценати.

Радянський дитячий майданчик на Троєщині. Фото: interesniy-kiev.livejournal.comЦього року планують замінити щонайменше 400 дитячих майданчиків. Так, у Подільському районі обстежили ігрові зони і дійшли висновку, що слід знести 65 об’єктів.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв оглядає дитячий майданчик на Подолі. Фото: прес-служба КМДА«Поступово, за наявності коштів у району, всі дитячі майданчики замінимо новими сучасними ігровими комплексами на свіжому повітрі», – сказав голова Подільської РДА Віктор Смірнов.

Майданчик на Оболоні. Фото: Ksenja Njavka, facebook.com/KsenjavkaЧитайте також: Природні кольори та інклюзивні каруселі: якими можуть бути дитячі майданчики?

В деяких районах демонтаж уже почався. Наприклад, у квітні демонтували бетонний радянський майданчик на вулицях Ніколаєва і Цвєтаєвої на Троєщині. Комунальники повідомили, що зробили це на прохання самих мешканців.

Фото: Деснянська районна в місті Києві державна адміністраціяЧитайте також: Комунальники перефарбували «майданчик жахів» у Солом’янському районі

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/05/u-kyyevi-demontuyut-dytyachi-majdanchyky-z-zaliza-j-betonu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя