Україні потрібна сила і честь: Ігор Смешко закликає голосувати за №2 у списку до ВР

news-image: Україні потрібна сила і честь: Ігор Смешко закликає голосувати за №2 у списку до ВР
У неділю, 21 липня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори.

Для участі у позачергових виборах Центральна виборча комісія зареєструвала 22 партії. Під другим номером у списку партія Ігоря Смешка «Сила і честь». Об этом сообщает 0462ua.com со ссылкой на СМИ.

Партія прагне до реалізації в єдиному пакеті економічних, безпекових, соціальних, екологічних та демографічних проблем України, шляхом її сталого розвитку.

"Україні потрібна Сила і Честь. Українській владі потрібні Сильні і Чесні. Ми йдемо перемагати!", — зауважує лідер партії Ігор Смешко.

Довідково: Ігор Смешко народився 17 серпня 1955 року у місті Христинівка Черкаської області.

Вчився в Київському вищому зенітно-ракетному інженерному училищу імені Кірова (військовий інженер з радіотехніки). Там отримав і післядипломну освіту. Закінчив також докторантуру Військової академії протиповітряної оборони імені Василевського, Національну академію оборони України (магістр державного військового управління) та Київський університет імені Тараса Шевченка (юрист).

У 1992 році став відповідальним секретарем Експертної наукової ради Міністерства оборони України. Був військовим, військово-морським, військово-повітряним та аташе з питань оборони України у США.

У 1995 році Смешко очолив Комітет з питань розвідки при президентові України, а потім став заступником голови Комітету. А у 1997 році Смешко став начальником Головного управління розвідки Міноборони України.

З 2002 року був заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Через рік став головою Служби безпеки України під час президентства Леоніда Кучми. Він очолював відомство рік і чотири місяці. СБУ під керівництвом Смешка почала розслідування десятків найважливіших кримінальних справ.

На сьогодні Ігор Смешко єдиний представник України в EASLG (Євроатлантичній Групі Лідерів з Питань Безпеки). До групи входять колишні лідери провідних західних держав, ексголови силових відомств, політики і дипломати з репутацією світового рівня.

Смешко уже багато років очолює Всеукраїнську громадську організацію "Сила і Честь", яка згодом стала політичною партією.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/ukraini-potribna-syla-i-chest-igor-smeshko-zaklykae-golosuvaty-za-2-u-spysku-do-vr.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя