Пласідо Домінго пішов з поста генерального директора оперного театру Лос-Анджелеса через секс-скандал

Пласідо Домінго секс-скандал Об этом сообщает 61kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

У зв’язку з цілою низкою звинувачень в сексуальних домаганнях Пласідо Домінго йде з посади генерального директора Лос-Анджелеського оперного театру.

В офіційній заяві, поширеній CNN, знаменитий тенор повідомив, що залишає посаду "з важким серцем", пише НВ style.

"Я ставився до роботи в Опері Лос-Анджелеса в великою теплотою. Вважаю цей оперний театр, який я створив, однією з найважливіших моїх спадщин. Однак нещодавні звинувачення, висунуті проти мене в пресі, повністю скомпрометували мою здатність продовжувати улюблену справу", – сказано заяві оперного співака.

"Я вирішив поступити в інтересах Оперного театру і піти у відставку з поста його генерального директора, а також відмовитися від усіх запланованих виступів, поки буду працювати над очищенням свого імені".

Домінго оскаржив висунуті проти нього звинувачення, зазначивши, що вони "переповнені невідповідностями".

View this post on Instagram

Grazie mille Roma ! . @opera_roma @termedicaracalla

A post shared by Plácido Domingo (@placido_domingo) on

Нагадаємо, в серпні агентство Associated Press опублікувало матеріал, у якому дев’ять жінок звинуватили оперного співака в сексуальних домаганнях, які мали місце протягом трьох десятиліть, починаючи з кінця 1980-х років. У вересні ще 11 осіб виступили зі звинуваченнями, які містили багато подробиць.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

НВ styleДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570096367-plasido-domingo-pishov-z-posta-generalnogo-direktora-opernogo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя