Червоний корпус Університету Шевченка закінчують фарбувати, а всередині встановили ліфт (фото)

Фото: пресслужба КНУ ім. Тараса Шевченка Об этом сообщает novostimira.in.ua со ссылкой на СМИ.Під час реставрації головного корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка пофарбували частину фасаду, повідомляє пресслужба освітнього закладу.

Фото: пресслужба КНУ ім. Тараса ШевченкаФарбування інших частин корпусу обіцяють завершити до весни.

Фото: пресслужба КНУ ім. Тараса ШевченкаТакож встановили вироблений в Італії ліфт для людей з інвалідністю та маломобільних людей.

Фото: пресслужба КНУ ім. Тараса ШевченкаЗгідно зі звітом ректора КНУ, у 2019 році було заплановано реставрувати фасад головного корпусу та відремонтували покрівлю.

Торік у соцмережах поширилася інформація про те, що під час реставрації фасад червоного корпусу перефарбують у жовтий колір. В університеті це заперечили.

Головний корпус КНУ було побудовано у 1843 році за проєктом архітекторів Вікентія та Олександра Беретті. Спочатку будівля мала світлий фасад. Потім її пофарбували у коричнувато-червоний, а пізніше стали фарбувати у віддтінки, близькі до кармінового.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/03/chervonyj-korpus-universytetu-shevchenka-zakinchuyut-farbuvaty-a-vseredyni-vstanovyly-lift-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя